Roletai nuo saulės ir karščio – dėmesys jūsų komfortui

Gerai žinome tai, kad karštą vasaros dieną saulė mus gali lepinti kur kas daugiau nei norėtume. Žinoma, tokiu metu mus trikdo ne tik saulės šviesa, tačiau ir jos spinduliuojamas karštis. Gerai žinome, kad nuo visa to būna labai sunku apsisaugoti ne tik tuomet, kai esame atviroje erdvėje, tačiau ir tuomet, kai būname patalpose. Gerai žinome, kad tokiu metu, turime būti patalpoje, kurioje nebūtų tiesioginės saulės šviesos (ypatingai pietinės) arba langus būtų galima bent kiek uždengti. Verta pastebėti, kad tai padaryti tikrai yra realu. Puikiai suvokiame, kad tai gali padaryti tiek Marlanga roletai Kaune, tiek ir Marlanga žaliuzės Kaune.

Be jokios abejonės, jos gali būti pačios įvairiausios. Gerai žinome, kad šiuo klausimu gali skirtis tiek jų gamybai pasirenkamos medžiagos, tiek pati gamybos technologija, audinio storis, plotis, spalvos ir panašūs aspektai. Įdomu: https://www.delfi.lt/uzsakomasis-turinys/stilius/metas-permainoms-nauji-ir-stilingi-namai.d?id=88717687.

Gerai žinome, kad dar prieš projektuojant erdvę tiesiog būtina visą tai numatyti. Be jokios abejonės, patys svarbiausi pasirinkimo aspektai čia yra:

  • Patalpos paskirtis;
  • Patalpos lokacija (pasaulio šalies kryptis);
  • Jautrumas saulės šviesai ir karščiui;
  • Aplink esančių objektų išsidėstymas ir pan.

Be jokios abejonės, labai svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kokie Marlanga plastikiniai langai Kaune ar Marlanga plastikiniai langai Vilniuje taip pat buvo pasirenkami kuriant šio pastato konstrukciją. Gerai žinome, kad dažnu atveju siekiama pačio ekonomiškiausio sprendimo. Kitaip tariant – pigiausio varianto. Tačiau, turime suvokti tai, kad tikrai ne visuomet jis yra teisingas ar net reikalingas. Dažnu atveju tenka nusivilti ir dar kartą gaišti laiką ieškant naujos prekės, o taip pat ir dar kartą už ją sumokėti. Tai reiškia, kad neapdairiai taupant gali tekti mokėti net du kartus, o bendra suma tokiu atveju bus tikrai labai didelė. Naudinga: https://lt.wikipedia.org/wiki/Roletai.

 

Kodėl saulės šviesa ir karštis patalpose turi būti ribojamas?

 

Drąsiai galima teigti, kad saulės šviesa ir karštis tikrai nėra blogis kai jie mus lepina saikingai. Tačiau, puikiai suvokiame tai, kad +30 laipsnių karštis tikrai nėra labai malonus tuomet, kai tokiomis sąlygomis turime dirbti, mokytis ar užsiimti bet kokia kita veikla, kuri nėra susijusi su poilsiu. Be kita ko, net poilsis tokiame karštyje taip pat gali būti nepakeliamas. Drąsiai galima teigti, kad tokiu metu, nuo šviesos ir karščio apsaugančios Marlanga durys Kaune yra būtinas pastatų sprendimas tam, kad žmogus galėtų jaustis komfortabiliai. Verta dėmesio: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/namai/vis-daugiau-lietuviu-isigyja-langu-valymo-robotus-ka-reiketu-zinoti-pries-perkant-ir-kaip-issirinkti-1034-1493520.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *